2. Třída - Autokoženka(koženka) 3vrstvá pásy

Skladem 0,2 m
U Vás doma v úterý 04.06.
Běžná cena 345 Kč Akční cena 173 Kč
/ m s DPH
Konečná cena 34 CZK
0.2
m
Kod: 2TR5-NS-12488

Složení: 98% polyvinylchlorid, 2% polyuretan; spodní vrstva: 100% polyester
Gramáž: 700 g/m2 (+/- 10%)
Šířka látky: 140 cm ± 2cm
Tloušťka: 0,9 mm (+ / -0,03 mm)
Martindale test: 120 000
Ekokůže (koženka) není samonalepovací.
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

Poškodený okraj.


Tato speciálně lepená kvalitní ekokůže/koženka má 3 vrstvy: ekokůže, molitan a spodní stabilizační látka. Díky svým technickým parametrům je vhodná také na čalounění sedaček automobilů, motocyklů nebo čalounění interiéru auta. Tím, že je podlepená, se perfektně hodí také na podsedáky nebo čalounění různých sedaček a laviček. Řadíme ji mezi potahovou látku, která se vyznačuje svou pevností, dobrou odolností a snadnou údržbou. Má vysokou kvalitu.

Údržba: Na koženku nepoužívejte hrubé čistící prostředky. Doporučujeme používat čistý bavlněný hadřík nebo houbu a vodu s neutrálním mýdlem. Prach a drobné nečistoty odstraňujte pomocí suchého bavlněného hadříku. Zabraňte kontaktu s ostrými předměty (hračky, spony, šperky, zipy).


ORIGINÁLNÍ AUTOMOTIVE KOŽENKY⎜ @TakoyCZ

ORIGINÁLNÍ AUTOMOTIVE KOŽENKY⎜ @TakoyCZ
Máme něco pro kutily. Představujeme Ti horkou novinku - automotive koženky, kvalitní třívrstvé ekokůže. Díky své odolnosti jsou vhodné nejen na čalounění autosedaček nebo sedla motocyklu, ale také na množství dalších projektů. Podívej se na originální provedení našich koženek.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: