2. Třída - Panel se střihem L šifon/silky kimono eukalyptus bílý

Skladem 1,0 ks
U Vás doma ve čtvrtek 30.05.
660 Kč
462 Kč / ks s DPH
Konečná cena 462 CZK
1
ks
Kod: 2TR3-NS-13053

Složení: 100% polyester
Gramáž: 60 g/m2
Rozměr panelu:150x205 ± 2 cm
Rubová strana látky je bílá.
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Střih obsahuje všechny potřebné části. K jednotlivým dílům jsou přidány záložky na sešití, díly stačí vystřihnout podle vyznačených linií.
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

Chyba tlače - zdeformovaná potlač. Potlač mimo šírku látky.


Objevte s Takoy střih na elegantní kimono vytištěný na vzdušném šifonu a dopřejte si design, luxus i originální autorský potisk. Lehký, vzdušný, hladký, padavý, mírně průsvitný, přesně takový je šifon v prvotřídní kvalitě, který najdete na našem e-shopu. Šifon je látka, která zvýrazňuje ženskost a dodává velmi elegantní nádech. Střih na dámské kimono vytištěný na látce usnadní šití a ušetří čas. Stačí si vybrat z naší nádherné nabídky, zvolit vhodnou velikost a pustit se do šití. Dámské kimono ze šifonu je ideální pro nošení během letních a teplejších dnů. V létě příjemně chladí pokožku a jeho vlastnosti jsou podobné hedvábí. Navíc je kimono módní doplněk, který vás bude jistě mnohokrát doprovázet na cestách, stylový kousek k bazénu či moři. Je lehké, úsporné, velmi praktické a kromě toho je péče o kimono ze šifonu opravdu jednoduchá. Co rozhodně oceníte, je kvalita provedení. Od střihu, který vznikl u nás v Takoy, přes autorský design až po samotnou látku, která dokonale padne a přizpůsobí se každé ženě, díky stahovacímu opasku.

Jak šít střih na kimono: Jednoduše s naším fotopostupem. Šifon je skutečně nádherný a elegantní materiál, který stojí za ušití nejedněch šatů nebo tohoto nádherného kimona. Doporučujeme používat rovnosteh a univerzální jehlu pro běžné šití látek s mírně kulatým hrotem velikost 75 až 80, čím jemnější materiál, tím tenčí hrot. Vyberte si z naší nabídky jehel v prvotřídní kvalitě značky Beissel, které jsou vyrobeny v německé licenci.

Tip 1: Šifon je materiál, který vyžaduje trpělivost a přesnost. Nezapomeňte na přichycení obou částí ještě před samotným šitím. Usnadníte si šití a můžete předejít zbytečnému prošívání, párání nebo znehodnocení látky. Doporučujeme vám proto použít naše kolíčky/svorky nebo špendlíky. Pokud byste se rozhodli přece jen pro špendlíky, pečlivě zvažte tloušťku špendlíků tak, aby vám neznehodnotily látku.

Tip 2: Nezapomeňte na ostré a kvalitní krejčovské nůžky, které vám při stříhání zajistí hladké přestřižení látky, ale zároveň mají ergonomickou rukojeť, která pro vás bude komfortní. Nůžky používejte výhradně na látku. V případě, že nůžky používáte na látku a papír souběžně, velmi rychle se otupí a znehodnotí.


JAK UŠÍT KIMONO Z PANELU │ @TakoyCZ

JAK UŠÍT KIMONO Z PANELU │ @TakoyCZ
Co takhle ušít něco jedinečného? Kimono, jehož střih je vytištěný přímo na panelu. Stačí jen vystřihnout a ušít s naším návodem. Můžeš si vybrat z různých designů, které jsme pro Tebe navrhli a vytiskli na šifon/silky.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: