Bavlna exclusive PANEL 160x120 - milníková deka dobrou noc s medvídkem

Skladem 6,0 ks
U Vás doma v pondělí 03.06.
395 Kč / ks s DPH
277 Kč / ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-1577

Složení: 100% bavlna (jemný bavlněný satén)
Gramáž: 130 g/m2
Celkový rozměr: 160x120 ± 1 cm
Certifikát: OEKO TEX STANDARD 100 class I.
Digitální potisk, rub látky je bílé barvy.

Bavlna exclusive je přírodní bavlněná tkaná látka s atlasovou vazbou – nazývá se proto bavlněný satén. Látka se však kvůli pojmenování bavlněný satén mylně zaměňuje s polyesterovým saténem, ​​přičemž s ním nemá společného téměř nic. Bavlněný satén je opravdu jednou z nejkvalitnějších přírodních látek se 100% podílem bavlny. Vyrábí se z bavlněného vlákna, které se získává z plodů bavlníku. Je to odolná, prodyšná a absorpční, neelastická, váhou lehká látka, velmi příjemná na nošení, ale zároveň jde o mimořádně odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlně premium (také jemný bavlněný satén s atlasovou vazbou) bavlna exclusive patří do naší exkluzivní kolekce proto, že je v posledním kroku výroby ještě extra změkčována a potlačována nejkvalitnějším digitálním potiskem na světě, který využívá extra trvanlivě ekologické barvy.

Samotný panel lze podšít minky nebo beránkem/sherpa a vyplnit vatelínem. Milníková deka je ideálním podkladem pro focení a dokumentování věku miminka, také je vhodná jako podložka na hraní, podložka do kočárku nebo jako letní přikrývka. Panel obsahuje také hračky, kterými si jednoduše vyznačíš dny, týdny a měsíce, ve kterých svou ratolest fotíš.


JAK UŠÍT MILNÍKOVOU DEKU S HRAČKAMI

JAK UŠÍT MILNÍKOVOU DEKU S HRAČKAMI
Ušij s námi originální milníkovou deku. U nás najdeš krásné milníkové deky v nové velikosti a originálních designech, které si můžeš ušít sama.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: