Panel box na hračky/prošívaná šusťákovina stavba

Skladem 18,0 ks
U Vás doma v pátek 19.07.
336 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NS-12814


Tento vzor na jiných druzích látek:

Podrobnosti

Složení: 100% polyester
Gramáž: 340 g/m2
Celkový rozměr: 70x115 ±5 cm
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.

Jen v Takoy hotový střih s vytištěným panelem, který stačí vystřihnout a šít. Prošívaný panel je hotový střih vytištěný na kvalitní šusťákovině s výplní, která má jemný lesk, skvěle drží tvar a dokonce nepropouští vodu. Nemusíte se zdržovat vyplňováním ani sešíváním několika materiálů do jednoho celku. Prošívaná šusťákovina vám navíc nabízí velmi jednoduché zpracování. Při stříhání se netřepí a šití s ní je velmi příjemné. Při šití vlastního boxu na hračky budete kromě prošívaného panelu potřebovat základní krejčovské pomůcky jako nůžky, cvakačky – oceníte zejména u nitek, které je třeba šetrně odstranit. Samozřejmostí jsou špendlíky, křída, pravítko a kvalitní nit, kterou nezapomeňte barevně doladit k vašemu panelu.

Jak šít panel - box na hračky: Krok po kroku v našem fotopostupu vás povedeme a proto ušití takového boxu na hračky zvládne opravdu i začátečník. Dodržení fotopostupu je důležité a ovlivní výsledek vaší práce. Všechny díly je třeba z panelu vystřihnout a následně je sešívat. Doporučujeme šití rovnostehem a používat jehlu Universal pro běžné šití látek s mírně kulatým hrotem velikost 75 až 90, čím jemnější materiál, tím menší síla jehly. Vyberte si z naší nabídky jehel v prvotřídní kvalitě značky Beissel, které jsou vyrobeny v německé licenci.

Tip: Nezapomeňte na ostré a kvalitní krejčovské nůžky, které vám při stříhání zajistí hladké přestřižení látky, ale zároveň mají ergonomickou rukojeť, která bude pro vás komfortní. Nůžky používejte výhradně na látku. V případě, že nůžky používáte na látku a papír souběžně, velmi rychle se otupí a znehodnotí.


JAK UŠÍT BOX NA HRAČKY Z PANELU │ @TakoyCZ

JAK UŠÍT BOX NA HRAČKY Z PANELU │ @TakoyCZ
Pojď s námi ušít nejpraktičtější úložný prostor na hračky. Tentokrát jsme vymysleli panel se střihem pro nejmenší: Designový box na hračky z prošívané šusťákoviny! Stačí vystřihnout střih z našeho panelu a s naším návodem to zvládneš.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: