Saténová stuha 50 mm barva bílá - návin 32 m

Skladem 1,0 ks
U Vás doma v úterý 04.06.
225 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NS-15290

Šířka: 5cm

Bílá saténová stuha – Ideální pro dekorace a sublimační potisk

Objevte naši bílou saténovou stuhu, perfektní volbu pro výrobce hledající kvalitní materiál na ozdoby, dekorace, ale i sublimační potisk. Tato luxusní saténová stuha je nejen nádherná na pohled, ale také praktická, poskytující ideální povrch pro sublimační tiskové techniky, čímž umožňuje přeměnit ji na personalizovaný doplněk nebo dekorační prvek.

Proč si vybrat naši bílou saténovou stuhu?
Vysoká kvalita materiálu: Vyrobili jsme naši bílou saténovou stuhu z prvotřídních materiálů, které zaručují hladký a lesklý povrch ideální pro tisk.
Perfektní pro sublimační potisk: Díky jeho optimálním vlastnostem pro tiskové techniky, naše stuha poskytuje čistý a jasný přenos při sublimačním tisku, ideální pro výrobu personalizovaných dekorací.
Univerzálnost použití: Ať už plánujete vytvořit ozdoby na svatby, párty, dárkové balení nebo jiné dekorační účely, naše bílá saténová stuha je pro všechny tyto potřeby více než vhodná.
Elegantní vzhled: Přidejte dotek elegance jakémukoli projektu s naší hladkou a lesklou bílou saténovou stuhou.
Jednoduché zpracování: Naše stuha je navržena tak, aby se snadno manipulovala a používala ve všech typech dekoračních projektů, čímž zjednodušuje práci i pro méně zkušené výrobce.

Záruka top kvality
S naší bílou saténovou stuhou získáte produkt, který nejen vypadá skvěle, ale je také funkční a vysoce přizpůsobivý pro vaše kreativní potřeby. Využijte naší stuhy pro dekorační projekty a zajistěte si materiál, který spojuje kvalitu s nekonečnými možnostmi použití.

Investujte do naší saténové stuhy a objevte, jak můžete transformovat své dekorační nápady na realitu s produktem, který je všestranný a praktický. Objednejte dnes a začněte tvořit s důvěrou, že každý kus bude mít profesionální a osobitý vzhled.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: