Elektronický střih / PDF dámské legíny s vysokým pasem

Dostupnost: Skladem
124 Kč
/ ks s DPH
Kod: ST-0010

Podrobnosti

Y- spotřeba materiálu pro šířku látky 150 cm.

Originální elektronický střih pro šití ve formátu PDF od značky Takoy vhodný pro domácí vytištění na strany A4 s fotonávodem v českém jazyce.


Dobrý střih je základ šití. Naše střihy konstruujeme, modelujeme, šijeme v naší dílně a zkoušíme, zda dokonale sedí ve všech nabízených velikostech.

Po zakoupení PDF střihu obdržíte potvrzovací e-mail. Po zaplacení budete mít koupené dokumenty dostupné ve svém účtu na naší stránce. Najdete je po přihlášení ke svému účtu v sekci mé produkty ke stažení.
K dispozici budete mít celkem 3 dokumenty:

1. Návod jak pracovat s pdf střihem - Doporučujeme vám návod nastudovat a následně se pustit do druhého kroku.

2. Střih na vytištění - Střih si v pohodlí domova můžete vytisknout ve formátu A4 a slepit. Po vytištění a slepení střihu se můžete pustit do posledního kroku.

3. E-book s fotonávodem - Kompletní fotopostup s popisem.

Připravili jsme pro vás dokonalého pomocníka. Díky podrobnému fotonávodu bude šití rychlejší a jednodušší. Kdykoli do něj můžete nahlédnout a inspirovat se. PDF střihy Takoy jsou ideální pro začátečníky i zkušené profesionály. Nezapomeňte nahlédnout do našich velikostních tabulek a před nákupem PDF střihu si zkontrolovat vlastní míry.
S naším PDF střihem získáte podrobný ilustrovaný návod, tipy a triky o vhodném výběru látky, nití, jehly a všech potřebných pomůcek pro šití. PDF střih je navržen, s ohledem, i pro začínající švadlenky.
Zjednodušte výrobu svého oděvu a ušetřete čas s PDF střihem od Takoy.

Tento produkt podle zákona není možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, jelikož se jedná o elektronický obsah. Střih, fotografie a návod k ušití podléhají autorským právům a nejsou určeny ke komerčnímu použití.  UPOZORNĚNÍ: Při vytištění PDF střihů je potřeba si nastavit tisk bez okrajů.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: