Vyšívací nůžky 9 cm

Skladem víc jak 50,0 ks
U Vás doma ve středa 26.06.
125 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NS-11038

Podrobnosti

Délka: 9 cm

Vyšívací nůžky: Precizní stříhání při vyšívání.

Představujeme Vám nástroj pro každého milovníka vyšívání - naše vyšívací nůžky. Navrženo s odborným dohledem a kvalitou, kterou očekáváte od našeho e-shopu s galanterií a metráží designových látek.

Hlavní výhody a vlastnosti:

Nezaměnitelný pomocník: Tyto nůžky jsou nezbytné při strojním i ručním vyšívání. Umožňují rychlé a precizní odstřižení nití, které odstávají po vyšívání, čímž dodávají vašim dílům dokonalý vzhled bez trčících nití.

Vysoká funkčnost: Naše vyšívací nůžky jsou navrženy tak, aby zajišťovaly přesný odstřih nití bez poškození látky, čímž zajišťují, že vyšívané projekty budou vždy vypadat profesionálně.

Dlouhá životnost: Budete-li tyto nůžky využívat výhradně na látku, zajistíte jim dlouhou životnost a ostrý odstřih. Důrazně doporučujeme, abyste krejčovské nůžky nepoužívali na papír, protože se rychle otupí.

V našem e-shopu naleznete nejen exkluzivní designové látky na metráž, které si sami navrhujeme a potiskujeme, ale také vysoce kvalitní nástroje, jakými jsou i tyto vyšívací nůžky. Investujte do kvality a zajistěte si dokonalost ve Vašich vyšívacích projektech!

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: