2. Třída - Panel se střihem 34 dámská softshell bunda květiny Lucy

Skladem 1,0 ks
U Vás doma ve čtvrtek 30.05.
875 Kč
744 Kč / ks s DPH
Konečná cena 744 CZK
1
ks
Kod: 2TR1-NS-13211

Složení: 100% polyester + Membrána: 100% TPU
Vnitřní vrstva: fleece (100% PES)
Gramáž: 320 g/m2
Šířka látky: 142 ± 2 cm
Vodní sloupec: 10 000 mm
Prodyšnost: 3 000 g/m²/24hod.
Rubová strana látky je bílá.
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Náš zimní sofsthell na první dojem působí tenčí avšak je to způsobeno tlakem při potisku. Gramáž zůstává zachována a parametry zůstávají nezměněny.
Softshellový panel, na kterém je vytištěn střih konkrétní velikosti, stačí vystřihnout a šít.Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Střih obsahuje všechny potřebné části. K jednotlivým dílům jsou přidány záložky na sešití, díly stačí vystřihnout podle vyznačených linií. Pro kompletní ušití bundy potřebujete dokoupit jen zip v potřebné délce.
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

UPOZORNENIE: Panel nemá chybnú potlač, ale má inú grafiku (viď foto). Na zadnom diele sú na spodnej časti kvety. Panel je bezchybný.


Panel ze zimního softshellu, na kterém je vytištěn kompletní střih pro ušití bundy. Rozměr naleznete v tabulce mezi fotkami nebo ve fotopostupu k produktu.
Střih je vytvořen našimi konstruktéry v Takoy.
Ke střihu si potřebujete dokoupit:
- zip,
- šňůrky pro nastavení regulace v pase,
- brzdičky.
Softshell je praktická, prodyšná a nepromokavá látka, která se skládá ze tří vrstev: termoaktivní látka, izolační vrstva měkký fleece, vnější nepromokavý materiál s membránou. Materiál se nejčastěji používá k výrobě svrchního oblečení, látka odolá většině klimatických podmínek, větru, dešti...
Tento typ látky potiskujeme v naší vlastní tiskárně v sídle Takoy. Samotný střih nelze kopírovat ani překreslovat. Rovněž není možné překreslený střih používat k šití dalších produktů k prodeji či prodávat střih v elektronické či vytištěné podobě dál.


JAK UŠÍT DÁMSKOU SOFTSHELLOVOU BUNDU │ @TakoyCZ

JAK UŠÍT DÁMSKOU SOFTSHELLOVOU BUNDU  │ @TakoyCZ
Konečně! Střih na látce pro dámy! Vyzkoušej ušít dámskou bundu s hotovým střihem vytištěným na softshellové látce.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: