2. Třída - Úplet Takoy norské stromky

Skladem 4,1 m
U Vás doma ve čtvrtek 30.05.
349 Kč
244 Kč / m s DPH
Konečná cena CZK
m
Kod: 2TR1-NT-1477

Složení: 94% bavlna,6% elastan
Gramáž: 180 g/m2
Šířka látky: 150± 5 cm
Srážlivost z délky 5%
POZOR II. trieda
Možnosť kúpiť iba metráž uvedenú pri produkte.

Na niektorých miestach na látke sú vynechané vlákna.


Designový úplet Takoy: Měkkost a pružnost pro Vaše kreativní projekty

Ponořte se do světa měkkosti a pohodlí s naším designovým Takoy úpletem, který jsme navrhli a potlačili ve vlastní výrobě. Tento prémiový přírodní materiál kombinuje vynikající kvalitu s vysokou funkčností, čímž je ideální pro širokou škálu projektů šití.

Vlastnosti produktu:

Luxusní jemnost a pružnost: Elastický materiál gramáží 180 g/m2, je neobyčejně lehký a příjemný na dotek.
Prodyšná a elastická látka: Vynikající elasticita a prodyšnost zaručují komfort při nošení.
Ideální pro rozmanité projekty: Dokonalý pro výrobu triček, legín, čelenek, letních šatů, dětských body, čepic, nákrčníků a mnoho dalších projektů pro dospělé i děti.
Dětský favorit: S tímto přírodním materiálem se složením - 95% bavlna, 5% elastan se směle můžete pustit i do šití pro děti a batolata.
 

Jak šít úplet Takoy: Používejte speciální jehlu na elastické materiály (STRETCH) o tloušťce 75 až 90 (V naší nabídce naleznete kvalitní stretch jehly značky Beissel). Pro zachování elasticity doporučujeme šití overlockem nebo použití cik-cakového, overlockového nebo Z stehu na domácích šicích strojích.

Tipy pro údržbu: Abyste zachovali kvalitu a tvar úpletu, dodržujte doporučené postupy šití a praní.

Vytvořte si oblečení, které je nejen krásné na pohled, ale také neuvěřitelně pohodlné na nošení. Nabízíme vám materiál, který spojuje luxusní jemnost s praktickou elasticitou, čímž otevírá dveře k nekonečným možnostem v tvorbě Vašich projektů šití. Objednejte si nyní a začněte tvořit s látkou, která přemění Vaše nápady na elegantní a pohodlné oblečení.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: