Bavlna exclusive PANEL XL Pat a Mat na bílém licenční vzor

Skladem 13,0 ks
U Vás doma ve čtvrtek 27.06.
190 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-2453

Podrobnosti

Složení: 100% bavlna (jemný bavlněný satén)
Gramáž: 130 g / m2
Potisk: digitální potisk
Celkový rozměr: 100x80 cm
Certifikát: OEKO TEX STANDARD 100 class I.
Digitální potisk, rub látky je bílé barvy.
Vzor prodáváme v licenci, panel ani výrobek není možné použít na další prodej.

Bavlna exclusive je přírodní bavlněná tkaná látka s atlasovou vazbou – nazývá se proto bavlněný satén. Látka se však kvůli pojmenování bavlněný satén mylně zaměňuje s polyesterovým saténem, ​​přičemž s ním nemá společného téměř nic. Bavlněný satén je opravdu jednou z nejkvalitnějších přírodních látek se 100% podílem bavlny. Vyrábí se z bavlněného vlákna, které se získává z plodů bavlníku. Je to odolná, prodyšná a absorpční, neelastická, váhou lehká látka, velmi příjemná na nošení, ale zároveň jde o mimořádně odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlně premium (také jemný bavlněný satén s atlasovou vazbou) bavlna exclusive patří do naší exkluzivní kolekce proto, že v posledním kroku výroby ještě extra změkčována, má i větší šířku - až 170 cm a je potiskována nejkvalitnějším digitálním potiskem na světě, která využívá extra trvanlivé ekologické barvy. Bavlna exclusive se velmi jednoduše šije i domácím šicím strojem, takže práci s ním zvládnou i začátečníci, stačí šít rovnostehem s univerzálními jehlami a přídavek na šev obšít cickcakovým stehem. Z této bavlny se šijí pomůcky do domácnosti (utěrky, ubrusy, kuchyňské zástěry), také praktické produkty, jako je ložní povlečení a polštáře. Bavlněný satén je kvůli svému extra změkčení opravdu látka velmi příjemná na tělo, proto jej můžete zvolit na dámské a pánské košile, šaty či halenky. Jelikož je to přírodní materiál, při praní se sráží, takže doporučujeme před šitím předeprat, případně vysrážet žehlením napařovací žehličkou.


Důležité upozornění:
Tento panel není hotový produkt. Je určen k dalšímu zpracování, proto nemá opracované okraje. Třepení okrajů tkaniny je přirozený jev, který není možné uznat za předmět reklamace.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: