Látka umělá kožešina AVA světle hnědá

Skladem 35,7 m
U Vás doma ve čtvrtek 18.07.
412 Kč
/ m s DPH
Konečná cena CZK
m
Kod: NS-13970


Barevné varianty

Podrobnosti

Složení: 100% polyester
Gramáž: 645 g/m2
Šířka látky: 160 cm ± 2cm

Umělá kožešina AVA – luxus a pohodlí pro Vaše projekty

Představujeme vám umělou kožešinu AVA, exkluzivní látku, která kombinuje eleganci a funkčnost, aby Vašim projektům dodala nádech luxusu. S gramáží 645 g/m2 a šířkou 160 cm, tato 100% polyesterová kožešina s kratším vlasem je ideálním řešením pro vytvoření výjimečných kožešinových kabátů, elegantních doplňků na límce, jakož i příslušenství na kočárky, včetně rukávníků, fusaků a lemů na kočárek.

Proč si vybrat umělou kožešinu AVA?
1. Exkluzivní kvalita: Naše umělá kožešina AVA je vyrobena z vysoce kvalitního 100% polyesteru, což zajišťuje mimořádnou měkkost a trvanlivost, čímž překračuje očekávání v oblasti umělých kožešin.
2. Luxusní vzhled s krátkým vlasem: Krátký vlas této kožešiny dodává materiálu jemný a příjemný vzhled, čímž je perfektní pro luxusní oděvy a doplňky.
3. Ideální pro širokou škálu použití: Ať už plánujete vytvořit kožešinový kabát, stylové doplňky nebo příslušenství na kočárky, umělá kožešina AVA je všestranná a vhodná pro různé typy projektů.
4. Jednoduchá údržba: Díky polyesterovému složení je tato kožešina snadná na údržbu, vůbec se nemačká a zajišťuje dlouhodobou funkčnost Vašich výtvorů.
5. Dostatečná šířka 160 cm: Díky této šířce látky lze z ní vytvářet velkorysé kousky bez potřeby napojování, což zjednodušuje práci a zvyšuje estetickou hodnotu finálních produktů.

Záruka top kvality
Umělá kožešina AVA je dokonalou volbou pro ty, kteří hledají spojení příjemnosti, luxusu a praktičnosti. Nabízíme Vám materiál, který neustále překračuje očekávání v oblasti kvality a estetiky. Vyberte si naši umělou kožešinu a objevte, jak může obohatit Váš šatník nebo domov o jedinečný a stylový prvek, který je zároveň etický a trvanlivý.

Investujte do svých tvůrčích projektů s umělou kožešinou AVA a zažijte nový rozměr luxusu a pohodlí, který Vaše výtvory odliší od ostatních a zajistí jim výjimečné postavení na trhu. Zažijte s námi radost ze šití.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: