Lehátkovina tmavě zelená

Skladem víc jak 50,0 m
U Vás doma ve čtvrtek 30.05.
199 Kč / m s DPH
Konečná cena CZK
m
Kod: NS-15443


Barevné varianty

Složení: 100% polyester
Gramáž: 260 g / m2 ± 5%
Šířka látky: 160 cm ± 2cm
Vodní sloupec: 1000 mm
Látka má UV ochranu.
Certifikát: OEKO TEX STANDARD 100

Lehátkovina – odolná a stylová textilie pro exteriér z vašeho e-shopu s látkami

Objevte lehátkovinu, vrcholnou kombinaci odolnosti a estetiky, která je nyní dostupná ve vašem oblíbeném e-shopu s látkami - v Takoy. Tato vysoce kvalitní textilie je navržena speciálně pro exteriérový nábytek, včetně lehátek, sedacích vaků a jiných vnějších sezení, čímž přidává nejen pohodlí, ale také styl do vašich venkovních prostor.

Proč si vybrat naši lehátkovinu?
1. Vysoká odolnost: Naše lehátkovina je vyrobena z prémiových materiálů, které zabezpečují odolnost vůči UV záření, odolnost vůči dešti (vodní sloupec 1000 - zvládne mírný déšť, při bouři však promokne) a extrémním teplotám, čímž prodlužují životnost vašeho nábytku.
2. Snadná údržba: Díky své odolnosti vůči plísním a jednoduché možnosti čištění mokrým hadříkem je tato látka ideální pro bezstarostné používání v exteriéru. Estetická flexibilita: Nabízíme širokou škálu barev a vzorů, které umožní personalizovat vnější prostor podle představ a stylu.
3. Univerzální použití: Lehátkovina je perfektní nejen na nábytek, ale také na vytváření vnějších doplňků, jako jsou polštáře a závěsy, čímž zvyšuje pohodlí a přidává na estetice vaší zahradě nebo terase.
4. Záruka kvality: S naším e-shopem s látkami máte záruku, že každý kousek lehátkoviny je vyroben s důrazem na detail a kvalitu, což zajišťuje dlouhotrvající spokojenost a potěšení z používání.

Zvyšte pohodlí a styl vašich venkovních prostor:
Nezapomeňte, že s lehátkovinou z našeho e-shopu získáte nejen materiál, který odolává výzvám exteriérového používání, ale také stylové řešení, které oživí zahradu nebo terasu. Vyberte si z naší rozsáhlé nabídky a transformujte své venkovní prostory do oáz pohodlí a stylu.

Investujte do lehátkoviny a objevte, jak může kvalitní materiál zlepšit vzhled a funkčnost exteriérového nábytku, zatímco Vám umožní šít s radostí a užívat si venkovního prostředí bez obav. Navštivte náš e-shop dnes a začněte tvořit svůj vysněný venkovní prostor s látkami, které jsou stejně odolné i jedinečné.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: