Nažehlovačka Kindness Magic khaki

Skladem víc jak 50,0 ks
U Vás doma v pondělí 22.07.
36 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NS-12731

Podrobnosti

Rozměr: 5x5cm

Nažehlovačky - Vylepšete nebo opravte své oblečení velmi jednoduše.

Naše nažehlovačky představují zábavný a kreativní způsob, jak přidat osobní styl a originalitu Vašemu oblečení a textilním projektům. Tyto malé, ale výrazné vyšívané nebo glitrové obrázky s nažehlovacím filmem jsou rychlým a jednoduchým způsobem, jak vylepšit nebo rychle zakrýt malé poškození na oblečení.

Hlavní vlastnosti:

Jednoduchá aplikace: Nažehlovačky jsou snadno nažehlitelné žehličkou na oblečení nebo jiný textil. Stačí krátký čas a máte hotov nový look.
Kreativní možnosti: Naše nabídka zahrnuje různé motivy a styly, od vyšívaných květin až po lesklé flitry, abyste mohli vyjádřit svou jedinečnou osobnost.
Vhodné pro různé projektové účely: Použijte nažehlovačky na oživení svých triček, tašek, kalhot, čepic a dalšího textilu.
Trvanlivost a kvalita: Nažehlovačky jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, aby vydržely i po mnoha vypráních a nošení.
S našimi nažehlovačkami můžete rychle a snadno přidat šmrnc a originalitu do Vašeho oblečení. Ať jste kreativní designér nebo nadšený kutil, naše nažehlovačky umožní vytvořit jedinečný vzhled, který vás bude vždy vystihovat.

Tip: Nažehlovačky doporučujeme posílit stehem, aby se při praní neuvolnily.
Náš cíl je poskytovat vám kreativní nástroje pro textilní projekty, které vás inspirují a umožňují vyjádřit svoji osobní stylovou vizi. Objednejte si naše nažehlovačky ještě dnes a začněte oživovat své textilie jedním jednoduchým nažehlením.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: