Panel mantinel do postýlky forest/les bílý 60x120 bavlna premium

Skladem 5,0 ks
U Vás doma v pátek 26.07.
Běžná cena 299 Kč Akční cena 224 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-1879


Tento vzor na jiných druzích látek:

Podrobnosti

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Celkové rozměry: 68x150 cm ± 5cm
Látka má OEKO-TEX Standard 100.
Mantinel je vhodný do postýlky o rozměru 60x120 cm.
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Digitální potisk, rub látky je bílé barvy.

Panel na mantinel do dětské postýlky - 100% přírodní bavlna premium, jemná a ideální pro miminka. V nabídce máme spoustu panelů s autorským potiskem a v nádherných dětských motivech. Při šití vlastního mantinelu budete potřebovat koupit kromě panelu i jednobarevnou bavlnu na zadní stranu panelu. Je důležité, aby ladila s motivem, který jste si zvolili. Neobejdete se bez výplně - vatelínu ani stuh, které si v potřebném rozměru dokoupíte. Stuhy budou sloužit nejen dekorativním způsobem v podobě mašlí, ale zároveň zajistí upevnění mantinelu, aby vaše miminko bylo v bezpečí a zároveň v útulném prostředí.

Jak ušít dětský mantinel: Podívejte se na náš fotopostup. Doporučujeme používat univerzální jehlu pro běžné šití látek s mírně kulatým hrotem velikost 75 až 90, čím jemnější materiál, tím tenčí hrot. Vyberte si z naší nabídky prvotřídních jehel značky Beissel, které jsou vyrobeny v německé licenci.

Tip1 : Pokud se nemůžete rozhodnout pro odstín bavlny a vhodný odstín stuhy, která by měla ladit se zvoleným panelem, skvělým řešením je zvolit barvu, která se nachází na samotném panelu alespoň v minimálním poměru. Docílíte tak barevné harmonie a velmi příjemného vizuálního efektu.

Tip2 : V případě, že vám nevyhovuje panel doladit jednobarevnou bavlněnou látkou, doporučujeme zakoupení panelu v počtu 2 ks. Vytvoříte si tak oboustranný mantinel, který poskytne nejen bezpečí, ale také estetický zážitek z obou stran.

Upozornění: Kupujete pouze přední panel pro ušití dětského mantinelu. Potřebujete dokoupit jednobarevnou bavlnu na zadní stranu, vatelín na vyplnění a stuhy. Foto dětského mantinelu do postýlky je jen názornou ukázkou již ušitého produktu. Po zakoupení potřebného materiálu je nezbytné postupovat podle uvedeného postupu. Ušití mantinelu je ve vašich rukou.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: