Panel na dětskou kolovou sukni bavlna premium akvarelová louka Sia

Hodnocení:
(1)
100% of 100
Skladem 18,0 ks
U Vás doma v úterý 23.07.
385 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-2344

Podrobnosti

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Rozměr panelu: 80x170 ± 5 cm

C3 - polovina obvodu boků + 2 cm
K1 - celková délka sukně
1 - sukně
2 - pas
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Digitální potisk, rub látky je bílé barvy.

Objevte radost ze šití s naším panelem s vytištěným střihem kolové sukně, který usnadní šití a ušetří čas. 1 panel obsahuje všechny velikosti, stačí upravit pas na potřebný rozměr. Vyberte si z naší nabídky designů a pusťte se do šití. Kolová sukně je ideální pro nošení během letních dnů, látka je příjemně vzdušná. Pokud toužíte po originálním autorském potisku - kolová sukně je správnou volbou. Střih, autorský design i potisk vzniká u nás v Takoy. Sukně je potištěna na bavlně premium. Je to přírodní bavlněná tkaná látka s atlasovou vazbou – nazývá se proto bavlněný satén. Látka se však kvůli pojmenování bavlněný satén zvykne mylně zaměňovat s polyesterovým saténem, přičemž s ním nemá společného téměř nic. Bavlněný satén je opravdu jednou z nejkvalitnějších přírodních látek se 100% podílem bavlny. Je to odolná, prodyšná a absorbční, neelastická, váhou lehká látka, velmi příjemná na nošení, ale zároveň jde o mimořádně odolný materiál s nenáročnou údržbou. Bavlna premium je potištěna nejšetrnější metodou digitálního potisku ekologickými barvami, která šetří vodu. Jelikož je to přírodní materiál, při praní se sráží, takže doporučujeme před šitím předpírat, případně vysrážet žehlením použitím páry.

Jak šít střih panel se střihem na kolovou sukni: Jednoduše s naším fotopostupem. Doporučujeme sešít rovnostehem a univerzální jehlou pro běžné šití látek s mírně kulatým hrotem velikost 75 až 80, čím jemnější materiál, tím tenčí hrot. Látku opracujte cikcakovým stehem nebo overlockem. Vyberte si z naší nabídky jehel v prvotřídní kvalitě značky Beissel, které jsou vyrobeny v německé licenci.

Tip: Nezapomeňte na ostré a kvalitní krejčovské nůžky, které vám při stříhání zajistí hladké přestřižení látky, ale zároveň mají ergonomickou rukojeť, která pro vás bude komfortní. Nůžky používejte výhradně na látku. V případě, že nůžky používáte na látku a papír souběžně, velmi rychle se otupí a znehodnotí.


PANEL DĚTSKÁ KOLOVÁ SUKNĚ

PANEL DĚTSKÁ KOLOVÁ SUKNĚ
Vytvoř si set máma a dcera. Inspiraci na šití naleznete ve videu.
Recenze produktu
  1. Quality
    100%
    Byli rychlí a milí

    Napsal Iryna B.

    Publikováno dne

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: