Panel se střihem polštář srdce eukalyptus bílý Miluji tě

Skladem 21,0 ks
U Vás doma ve středa 24.04.
140 Kč
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-1813

Tento vzor na jiných druzích látek:

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Rozměr panelu: 75x55 cm ± 2 cm
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Digitální potisk, rub látky je bílé barvy.

Bavlna premium je přírodní bavlněná tkaná látka s atlasovou vazbou – nazývá se proto bavlněný satén. Látka se však kvůli pojmenování bavlněný satén mylně zaměňuje s polyesterovým saténem, ​​přičemž s ním nemá společného téměř nic. Bavlněný satén je opravdu jednou z nejkvalitnějších přírodních látek se 100% podílem bavlny. Vyrábí se z bavlněného vlákna, které se získává z plodů bavlníku. Je to odolná, prodyšná a absorpční, neelastická, váhou lehká látka, velmi příjemná na nošení, ale zároveň jde o mimořádně odolný materiál s nenáročnou údržbou.

Oproti bavlně exclusive (také jemný bavlněný satén s atlasovou vazbou) má bavlna premium menší šířku - 155 cm a pocitově není tak extra změkčená jako bavlna exclusive. Bavlna premium je potiskována nejšetrnější metodou digitálního potisku ekologickými barvami, která nepotřebuje vodu. Bavlna premium se velmi jednoduše šije i domácím šicím strojem, takže práci s ním zvládnou i začátečníci, stačí šít rovnostehem s univerzálními jehlami a přídavek na šev obšít cikcakovým stehem. Z této bavlny se šijí pomůcky do domácnosti (utěrky, ubrusy, kuchyňské zástěry), také praktické produkty, jako je ložní povlečení a polštáře. Bavlna premium je látka velmi příjemná na tělo, proto jej můžete zvolit na dámské a pánské košile, šaty či halenky. Jelikož je to přírodní materiál, při praní se sráží, takže doporučujeme před šitím předeprat, případně vysrážet žehlením napařovací žehličkou.


JAK UŠÍT POLŠTÁŘ Z PANELU SE STŘIHEM VE TVARU SRDCE ⎜ @TakoyCZ

JAK UŠÍT POLŠTÁŘ Z PANELU SE STŘIHEM VE TVARU SRDCE ⎜ @TakoyCZ
Přemýšlíš, jak na Valentýna originálně obdarovat svoji milovanou polovičku? Ručně šitý polštář ve tvaru srdce potěší každého! Připravili jsme pro Tebe krásné bavlněné panely ve tvaru srdíčka. Stačí vystřihnout, sešít, vyplnit a obdarovat toho, koho máš nejraději.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: