Elastická krajka 15 cm s potiskem 3D květiny potisk Eleny

Skladem 21,2 m
U Vás doma v úterý 23.07.
125 Kč
/ m s DPH
Konečná cena CZK
m
Kod: NS-13799


Tento vzor na jiných druzích látek:

Podrobnosti

Složení: 90% polyamid, 10% elastan
Šířka: 15 cm
Upozornění: Vzor na látce není skutečná 3D struktura.

Objevte v Takoy metráž exkluzivní elastické krajky s autorským potiskem z vlastní dílny, jakou jinde nenajdete. Elastická krajka najde své uplatnění při šití luxusního spodního prádla, doplňků šatů, sukní, halenek, ale i dekorací, které získají elegantní nádech. Krajka má fantastickou šířku 15 cm, je nesmírně jemná na dotek, neškrábe a je mimořádně poddajná. V naší nabídce objevíte nové autorské designy s potiskem květin nebo dokonce ombré design, který je barevně, kvalitou i samotným provedením aktuálním módním trendem.
Správně zvolený technologický postup šití zajišťuje dlouhodobou funkčnost krajky.

Jak šít krajku s elastanem: Doporučujeme používat jehlu na elastické materiály (STRETCH se zaobleným hrotem velikost 75 až 80, čím jemnější materiál, tím tenčí hrot). Abyste zachovali elasticitu látky, šijte overlockem nebo na domácím stroji použijte cik-cakový, overlockový steh nebo steh ve tvaru písmene Z.

Tip 1: Krajka je materiál, který vyžaduje trpělivost a přesnost. Proto vám doporučujeme při šití krajky použít pásek obyčejného kancelářského papíru, přes který budete látku sešívat. Díky tomu snáze spojíte vrchní a spodní materiál dohromady. Následně papír jednoduše, ale opatrně vytrhněte.

Tip 2: Nezapomeňte na dobré uchycení obou částí ještě před samotným šitím. Usnadníte si šití a můžete předejít zbytečnému prošívání, párání nebo znehodnocení látky. Doporučujeme vám proto použít naše kolíčky/svorky nebo špendlíky. V tomto případě bychom zvolili svorky, protože špendlíky nemusí dobře látku držet.


Jak ušít Podprsenku, kalhotky a šortky JEDNODUŠE

Jak ušít Podprsenku, kalhotky a šortky JEDNODUŠE
Inspiraci na šití naleznete ve videu.
Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: