Sametová guma s potiskem 4 cm 3D květiny potisk Eleny

Skladem víc jak 50,0 m
U Vás doma v úterý 23.07.
49 Kč
/ m s DPH
Konečná cena CZK
m
Kod: NS-13802


Tento vzor na jiných druzích látek:

Podrobnosti

Složení: 79% polyester, 21% latex
Šířka: 4 cm
Tažnost: 105% ±10%
Upozornění: Vzor na látce není skutečná 3D struktura.

Elastická sametová guma - luxus a pohodlí v jednom v různých barvách za nejlepší ceny.

Naše elastická sametová guma je to pravé pro ty, kteří hledají spojení luxusu a pohodlí ve svých textilních výrobcích. Tato guma je zároveň luxusní a lesklá s jemným vlasem, což ji činí měkkou a nesmírně příjemnou na nošení. Je dokonalá na všechny produkty, kde je guma našita tak, že je viditelná na oblečení, přidávajíc mu nádheru a luxusní vzhled.

Hlavní vlastnosti:
Luxusní sametový vzhled: Naše elastická guma disponuje lesklým povrchem a jemným vlasem, což ji činí výjimečně luxusní.
Měkkost a pohodlí: Tato guma je mimořádně měkká na dotek a nesmírně příjemná na nošení, což zajišťuje pohodlí během celého dne.
Všestranné použití: Je perfektní na oblečení, které má viditelnou gumu, jako jsou šaty, sukně, kalhoty, spodní prádlo nebo různý svrchní oděv.
Různé barvy: Gumu nabízíme ve více barvách, takže si můžete svůj produkt dokonale přizpůsobit svému vkusu.
S naší elastickou sametovou gumou můžete transformovat každý kousek oblečení na elegantní a luxusní. Bez ohledu na to, jestli si připravujete vlastní projekt šití nebo opravujete stávající oblečení, tato guma přinese nový vzhled oblečení, který budete milovat.

Náš cíl je nabízet Vám textilní produkty, které spojují kvalitu, styl a pohodlí. Objednejte si naši elastickou sametovou gumu ještě dnes a začněte přidávat luxus do vašeho oblečení a projektů.

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: