Panel na kolovou sukni bavlna premium vyšívané luční květiny potisk šedá Antonia

Hodnocení:
(1)
100% of 100
Skladem 9,0 ks
U Vás doma v pondělí 22.07.
540 Kč
/ ks s DPH
Konečná cena CZK
ks
Kod: NT-2338


Tento vzor na jiných druzích látek:

Podrobnosti

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 130 g/m2
Rozměr panelu:150x150 ± 5 cm
Upozornění: Produkt se prodává jako střih vytištěný na látce, nejedná se o hotový ušitý výrobek.
Upozornění: Vzor na látce není skutečná výšivka, ale digitální potisk.

Objevte radost ze šití s naším panelem s vytištěným střihem kruhové sukně, který usnadní šití a ušetří čas. 1 panel obsahuje všechny velikosti, stačí upravit pas na potřebný rozměr. Vyberte si z naší nabídky designů a pusťte se do šití. Kruhová sukně s 3cm pasem je ideální pro nošení během letních dnů, látka já příjemně vzdušná. Pokud toužíte po originálním autorském potisku - kruhová sukně je správnou volbou. Střih, autorský design i potisk vzniká u nás v Takoy. Sukně je potištěna na bavlně premium. Je to přírodní bavlněná tkaná látka s atlasovou vazbou – nazývá se proto bavlněný satén. Látka se však kvůli pojmenování bavlněný satén zvykne mylně zaměňovat s polyesterovým saténem, přičemž s ním nemá společného téměř nic. Bavlněný satén je opravdu jednou z nejkvalitnějších přírodních látek se 100% podílem bavlny. Je to odolná, prodyšná a absorpční, neelastická, váhou lehká látka, velmi příjemná na nošení, ale zároveň jde o mimořádně odolný materiál s nenáročnou údržbou. Bavlna premium je potištěná nejšetrnější metodou digitálního potisku ekologickými barvami, která šetří vodu. Jelikož je to přírodní materiál, při praní se sráží, takže doporučujeme před šitím předpírat, případně vysrážet napařovací žehličkou.

Jak šít střih panel se střihem na kruhovou sukni: Jednoduše s naším fotopostupem. Doporučujeme šít rovnostehem a univerzální jehlou pro běžné šití látek s mírně kulatým hrotem velikost 75 až 80, čím jemnější materiál, tím tenčí hrot. Látku opracujte cikcakovým stehem nebo overlockem. Vyberte si z naší nabídky jehel v prvotřídní kvalitě značky Beissel, které jsou vyrobeny v německé licenci.

Tip 1: Nezapomeňte na ostré a kvalitní krejčovské nůžky, které vám při stříhání zajistí hladké přestřižení látky, ale zároveň mají ergonomickou rukojeť, která bude pro vás komfortní. Nůžky používejte výhradně na látku. V případě, že nůžky používáte na látku i na papír, velmi rychle se otupí a znehodnotí.


JAK UŠÍT KOLOVOU SUKNI Z PANELU │ @TakoyCZ

JAK UŠÍT KOLOVOU SUKNI Z PANELU │ @TakoyCZ
Inspiraci na šití naleznete ve videu.
Recenze produktu
  1. Quality
    100%
    Rychlé dodání, výborná kvalita látky.

    Napsal Maria K.

    Publikováno dne

Ohodnotit produkt:
Ohodnotit produkt: